Jaro je jaro! A to my vyjíždíme na kolech mezi rozkvetlé pampelišky
2001
2002
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
 

16.-20.1.02 Jsme pobyli u Žabků u Salzburgu. Oběžkovali jsme pár údolí, slunce nám svítilo a stopy byly hezky upravené. Je tam co vidět i na běžkách, věřte nám! FOTO
- v prosinci jsme bruslili zde a tuhle nás navštívily Bábiny kamarádky. zde
8.-10.2.Spanilá jízda letos byla v Beskydech abalo mizerné počasí, jakož i sníh. Ale to nevadí, kamarádi přijeli a měli jsme se spolu dobře. Pojedeme zas. Fotky
15.-17.2 Běžkový přechod na Šumavě - . Nocleh 2x v Prášilech "U Jakuba" byl super příjemný, jelo nás 12 a počasí nám neobyčejně přálo. I to se stává.
2.3. výročka GC sál KD Klubko a "Retro aneb Starci na chmelu". Všichni se tváří nadšeně!

5.-7.4 Jarní pěší voda byla na Malši pohraniční a to po 11ti letech. Bylo velmi mrazivo avšak často slunečno. Šlo nás nakonec 11 kousků, prodírali jsme se podél řeky, chvíli bažinami, jindy hustníky. Mávali na nás srnky i divočáci, voda nám tekla do pohor vrchem. Večer jsme u ohně pozpívali a pak zalezli do spacáků, abychom přečkali další mrazivou noc. Ráno jsme se probudili do zasněžené krajiny a centimetrový led na loužích rozmrzal skoro celý den. Bylo to opravdu dobré.Fotky (předchozích 18 ročníků)
27.-28.4. KolBába - mírné cyklování od Vraňan ke Kravařum a zpět přes Litoměřice do Roudnice.Olízli jsme okraj Kokořínského dolu, viděli Skalku, kde jsme s GC před lety pobyli s dětmi. Nocleh v tělocvičně a za levno potěšil, večeře v hostinci chutná. Akorát nám neustále válo do tváře a to tak že silně. foto
1.5. Kusovští a jejich vojenský prostor. Jednodenní cyklo-vyjížďka s přáteli. A bylo jich přes 50! Počasí, trasa, krásně připraveno. Vzhledem k cestě z Lysé resp. do Lysé po svých, to bylo i docela rekorně dlouhé.

4.-8.5 R-Trail v Polsku až tam za slovenským Humenným se i díky počasí vydařil. Za očekávaně malé účasti (Bazil s Helou F., Eva Vrbová a já no a Kuncovi, Eva s Petrem) jsme po 60-70 tisících pražců doklopýtali místy totální pustinou pod Poloniny. Pokračovali jsme pak bez Kunců (8.-12.5) přechodem Wetlinské a Carynské Poloniny a hraničními Bukovskými vrchy za neutuchající pozornosti polské pohraniční stráže. V tom se od dob komunistů nic nezměnilo a pokud, tak k horšímu. To nejde ani popsat!.
17.-19.5. Byla to zase jedna vydařená akce pro 50 lidí. Objezdili jsme vše mezi Mělníkem a Dubou, dojeli jsme tam i zpět po vlastní ose (teda my s Bábou, ale i mnoho dalších) fotky
1.a 2.6. CDN byla!!. Nikdo se neztratil nadobro, zdá se že se to většině lidí líbilo i když Líba si posteskla, že to bylo luštitelsky letos dost lehké. Podrobnější reportáž zde. (lonská)
6.-8.6. kola pod Pálavou mírně ovíněná. Ríša S. plus autobus. Počasí bylo sice jen taktak, ale Pálavu jsme objeli, Mikulov nás nasytil (a večer pak i ovínil), Valtice jsme profrčeli a potěšili se stavbičkami v lesích směrem na Lednici. Ani neděle nebyla až tak lenivá, i když vstávalo se těžce.
15.-16/6 mírná kola na trase Kolín, Čáslav, Vlkanov (noc v bývalé škole), Uhlířské Janovice, Kostelec /č.l. Český Brod. Odjezd v sobotu 8:30 z Masaryčky panťákem do Starého Kolína byl velmi dramatický, přepravní kapacita Č.D. je daleko za reálnou potřebou. Všichni se tam nevešli! Ale v Čáslavi už jsme byli zase pohromadě. V cukrárně. Koupání ve Zbýšově, pivo v Ovesné lhotě, táborák s buřty a Riinou hrátkou, výborný oběd v U.Janovicích. Pak jel někdo do Sázavy na vlak, jiní do Brodu a rychlí na Prahu.
20/6 Pouťová záabava v Šarce od 19 hodin. Oblečení: panové: lehké, svetlé, Dámy: barevné, letní šaty, nejlépe dlouhé.Nástroje s sebou.pořádá Irena

28/6 - 7/7. byli jsme v Rumunsku. Pěšárna s Kudrnou, Rodna + Maramureš, . My s Ester a Hahulena a Bazil s Helou a Žofkou a Kvadrantí lidi a Toník s Vílou ... Počasí i zdraví nám přálo a tak to byla opravdová dovolená. Kdo nejel s námi o něco přišel. Komentář, mapka , fotky. ( Fota Caliman 2000 )
5.-7.7 Báby na Berounsku. Bába byla na kole s Alenou Mozorovou a Miluškou Pojerovou. Pár fotek je tu:
19. Zlatá Dovolená 2002 (13.-21.7) Letos byla na Náchodsku, v obci Kleny u jezera Rozkoš. Proti toku potoka bratru po 300 m byla jen poro nás louka, tak že žádný kemp jako obvykle. Sjelo se nás proti jiným letům asi polovina. Na kolech nám pak byl k dispozici celý kraj: Nové Město s bezva cukrárnou. Babička se svým údolím, Ádr, Opočno, Dobrošov, ZOO D.Králové a Kuks, ... Jak to bylo v předchozích letech:
2.-8.8. Telč - folkové prázdniny podobně jako každoročně, přihlášena je Jana i Alena, ozvěte se včas, ať zamluvíme postele na kurtech u fotbalového hřiště a vstupenky na koncerty.

Jak jel ten náš Jája na kole kolem republiky

A na delší víkend jsem ho doprovázel (viz červená čára)

21.-22.9 Mikrob + Joe na Doubravě. Až na to že Mikrob byl nachcípanej, se to myslim docela povedlo. Bylo to kolmo i loďmo. Táborák, zpěv.... fotky
2.půlka září - naše holky byly u moře ve Španělsku
27.-29.9 TAKová půltá Stezka u Svijan (Mnichovo Hradiště), krásné počasí a neméně pěkné hraní. foto
4.-7.10. Slovenské hory - Malá Fatra (Vrátná) od západu k východu. A bylo nás opravdu hodně! 23 hlav. Počasí hodně zlé, pláštěnky se opravdu užily. Druhá noc byla v bufetu pod Chlebom, společenské hry, kytary, prima večer. Takhle jsme to vlastně nikdy ještě neřešili a je to o hodně lepší než utéct v neděli domu. Starší ročníky podzimních hor viz zde.
28.10. Nikam jsme nejeli, byl jsem zchromlej.
9.-10.11. Trail na Náchodsku (Marcela Martínková) se vydařil, zasněžili jsme. A hezky se prošli, zakoulovali a postavili sněhuláka. viz zde
23/11 bude Gčková Tancovačka v Libni.
29/11 Po letech jdu zase za svědka na svatbu. To už jsem si nemyslel, že mě ještě potká, ale mám holt kamarády co maj ještě život před sebou. Tak hodně štěstí Petře.
1.12 Krkonoše s "13" bylo hnusně, ale v pláštěnce se dalo chodit. Ester byla nachcípaná a tak zůstaly holky doma a já jel sám.
7.-8.12. patnáctkový Mikuláš v Krkonoších. Bez sněhu, ale to nám turistům neva. Nádherně slunečno nahoře na Návrší i dole v Kotli. Zpěv, víno a jak je to vlastně dál?
svátky: Boskovice s dětma, Telč s kamarádama a do nového roku v práci. Jako každý rok.