16/4/18 Začátkem týdne jsem si užíval Belmonda v Aeru, koncem jsem vzpomněl Miloše Formana. Berany berany duc aneb rodinná oslava jarních narozenin a že jich teda máme! Demonstrace, sraz 9.D, Matějská pouť... Byl jsem na Řípu. Hezky se tam skáče přes švihadlo, v pondělí tam nikdo neokouní. V sobotu jsme přejeli na kole Brdy, no skoro celé :-)) Natočil jsem poprve v sezoně přes 80km Mělník, Liběchov, Levého plastiky jen tak
10/4/18 Víkend pod stanem! Byla to velká radost. Tradiční pěší cour podél říčky (letos to byla Hloučela u Prostějova) s kvetoucí jarní květenou, žabími vajíčky a slunečnými loukami. Jsem rád. S Bažoděsem jsme hráli deskovou únikovku, ale nějak nam to nešlo nebo je to blbě udělané. Užívejte si, jaro je jen jednou do roka!
3/4/18 Před týdnem běžky a dnes už na kole. Velikonoce v Břeclavi a okolí s Brněnským kvadrantem a co víc na půjčeném kole od českých drah. A bylo super, seřízený, vybavený (nosič, zámek, nářadí a lepení, světlo i helma) nádhera. Stojí to 200 korun nebo 50 bodů na den. To je fakt dobrý. V pondělí jsem si hezky zazpíval u Špulíka. Musel jsem odvézt tiskárnu do opravy, ale už je zase doma a tiskne.
25/3/18 V sobotu poslední běžky v sezoně, Jizerky. Nepovedlo se nám najít nahoře bydlení, tak jsme se večer vrátili do Prahy V neděli cour po Peříně a do cukrárny a pak jsem zajel ještě k Derekovi pro mazanec. Bažoděsí pivo bylo chutné a pokecali jsme taky dobře. Zašli jsme s Veniens na noční keš do Jinonic, lehce sněžilo a bylo to snadné.
18/3/18 Jedno hezké hraní s Petrem Schalkem a kamarády, demonstrace za svobodu tisku, nějaké ty kešky. Tak to bylo v týdnu. Sobotní výroční členská schůze turistů byla zase jednou bouřlivá. Ale i hravá. S Derekem jsme se potkali na výročce, ale i před tím u mě doma na Žižkově, s Hubertem na demonstracích, ten je rád mezi lidma :-))
11/3/18 Týden pestrý: kino (3 bilbordy), 3kové hraní, Salmovská jazz a Jatka (La Putika). Taky Hubert (už se chystá že bude stát) i Derek (ten leze jak zběsilej) :-) Víkend v Praze a okolí, keškoval jsem a navštívil i pár kačerských setkání.
4/3/18 Tak v úterý jedna silnější a podnapilejší dáma upadla a rovnou na mne a zalehla mi nohu tak, že do teď kulham. Tím mi zkazila nejbruslovatější dny za poslední roky :-((( Ale přeci jen jsem zkusil Hostivař, Malvíny u Čelakovic s dnes rybníky na Dobříši (tam už je to bída). Včera jsme s dětma měli 1/2 roční narozky bratranců (dort, super!) a pak šifrovačku Sendvič velice vydařenou! 115tí z cca 360 a luštili jsme v oslabení :-)
25/2/18 Derek už leze. Výstava Kamila Lhotáka je bídná, předevšim texty jsou odfláknuté. V Kersku bylo hezky a maj tam pěkné kešky. Na brusle jsem se ještě neodvážil, ale strdce mi pláče. Snad se polepšim. V úterý jsem byl povozit Huberta a večer jsem si byl zafoukat s Vlastikem. Ten 1. celou dobu spal, ten 2. dobře hrál :-))
18/2/18 sraz 9.D a jedno hraní v čajovně a pak jeden den v bance trochu zavzpomínat na práci. S Ester a Derekem po cyklostezce od Zbraslavi nad Vrané. I tak bylo bláta dost. Sobota s Ranem a Simčou v Orličkách od Šerlichu přes Haničku do Rokytnice, sníh je dobrý i když ho není moc. V neděli jsme se byli kouknout na ubytování (s okolím) na Géčkoví Velikonoce. Taky jsem tam dolovil 6000 kešku. Řáděj chřipky, tak bacha!
12/2/18 Pár pěkných hracích večerů a kino Nit... - mno?! Nevim. Víkendové běžky s bydlením v Hejnicích se spolužáky z kruhu, hodně rychlé a dost jsme toho naběhali. Sníh ještě byl a tak jsem dost rád, že jsem nelenivěl doma. Dnes jsem kočárkoval s Ester ze Zbraslavi někam za Vrané a tak jsme si pokecali. Derek už má dva zuby v předu dole.
05/2/18 Sešel jsem se na pivu s Pastelkou po více než půl roce. S tím se vždycky moc dobře pokecá. Kočárkování s Jáchymem a Hubertem bylo milé. V pátek jsem odjel na Špejlovačku do Řásný. Nikdy jsem vlastně u zpracování prasete nebyl, je to zajímavé. A ještě se tam dobře hrálo a zpívalo. Už jsem dospal deficit :-)
30/1/18 Mám za sebou prodloužený víkend na Hostýně, teda v Hostýnských vrších, ne úplně jen na Hostýně samém. Polyžovali jsme sice dost ničemně, už to lezlo dolu, v neděli jsem dal přednost pěší a v pondělí už to vůbec nešlo, ale kamarádi tam byli a narozeniny se oslavovaly, tak že nam ten sníh zas tak moc náladu nepokazil. Bratranci už asi brzy polezou.
22/1/18 V pondělí zpěvy u Špulíka, v úterý jsme zmokli v parku s Hubertem, ve středu jsem se stavil (s Ester) ve Válci zazpívat a ve čtvrtek na Vaškovi (harmonika). V pátek odjezd na víkend. Sobota v Orlických horách na běžkách (okolo Šerlichu) s Ranem a Simčou, v neděli se Sýkorkama v Krušných (hora Sv. Šebestiána). Je to prostě honička! A to jsem ještě ve středu pracoval v bance.
15/1/18 opět jsme odešli s Riou z divadla. Šašek a syn, Polívka, Studio2 - nelíbilo. Běžkování v Orle (polské Jizerky) se vydařilo, sníh byl a slunce v neděli to podtrhlo. Jelo nás nakonec 18, to není zlé. Odvolil jsem.
8/1/18 Na víkend jsme s Ranem a Simonou vyjeli na tradiční bivak a to do Teplicko Adržpašských skal. Spaní pod převisem bylo dobré, oheň ale velká problém, dřevo bylo jako houba nacucané vodou. Nakonec Ran uspěl a tak jsmne nemuseli zalézt do spacáků už v 18 hodin :-) V Ádru je hezky když tam nejsou lidi. kino: film Sedmá pečeť v Aeru se mi i po letech moc líbil. Bergmana jsme s Bábou vždycky milovali. Zapomněl jsem napsat, že mam nový foťák kompakt Sony RX100 III neb ten starý odešel náhle - zatím dobrý!

předchozí aktuality