9/6/19 Hlavní atrakcí týdne byl můj pobyt na "babičkyádě", 5 dnů sami s Derekem a přáteli na mlýně na Moravě. Užili jsme si to převelice. V sobotu mě děti vzaly na šifrovačku tady na mém konci Prahy. Neschvátili jsme se. Vedra už je až moc.
2/6/19 Jeden večer jsem hlídal oba bratrance, ale je to na mne přesila, moc to ještě nejde. Časem... V Celetné Kašpar hraje divadlo Terminus. Myslim si ale, že to prostě moc neni pro staré :-( No co dělat. Víkend na vodě, Ploučnice brbičkovatá s padlými kmeny dala zabrat, ale překrása. A my, co ji šli na jaře pěšky, jsme si to užili dvojnásob.
15/5/19 Zas jeden trochu hrací týden, s Vlastikem a s kamarády z Malé Strany. Byl jsem na kávě s Pavlou Millerovou. Delší víkend na kajacích a na Sprévě. Jsou to tam rezervace pro ptáky a my tam pádlovali tři dny po kanálech a ramenech až nás z toho záda a ruce boleli. Počasí super a nasedání a vysedání to byl teda zážitek.
20/5/19 Znova na Staromáku, opravdu nam to vadí. V úterý jsem byl na druhé návštěvě KM4 u Mácháče a postrčili jsme to s Azu a Staníkem jen na S6 a to ještě s velkýma potížema. Vrátíme se! Krasotoulal jsem se po Krasu, Tetín, Koněprusy,.... Je tam hezky a už dlouho jsem tam nebyl. Bratranci byli spolu někde u Hradce K.
12/5/19 Od středy do neděle jsem měl Dereka sám pro sebe a byli jsme u Luboše a Milušky na Klimentu. S dalšími třemi vrstevníky tam vytvořili sehraný tým, který dědečky a babičky zcela udolal. Bylo to krásné.
6/5/19 V pondělí jsem byl na Staromáku, neb mám také starost o nezávislost justice. Nejdřív se mi motaly hlava, že jsem málem neodjel na bavorská kola, pak jsem zase tam dva dny po ránu byl úplně hluchý na pravé ucho. Že by stáří?! Slámis borec běžel Pražský maraton a to pod 4 hodiny. Bavorská kola u Walchensee byla od chladně slunečných přes deštivá až po sněhová (možná 15 nového, ale to už jsme nevyjeli :-(
29/4/19 Po Velikonocích jsem se trochu musel zklidnit, zašel jsem do čajovny kde zpívali mladí pod taktovkou Jeryho. Středeční výlet na Jinčov a do Nižbora se vydařil. Vzal jsem spolužáky z 9.D do Srbska na procházku. Zakončili jsme v Berouně v pivovaru :-))
22/4/19 Byl jsem u Medonos na výletě. Krásné jarní skalky a kešky, nádherné a nikde nikdo. No jasně, v pondělí. Sešli jsme se u Esti na jarních narozeninách. Máme jich požehnaně. Beran vedle berana.Už jsem začal inlineovou sezonu. Z Kralup do Prahy. Tak kus se musí pěšky, ale jinak dobrý. Velikonoce s Kvadrantem v Otrokovicích. Nad očekávání pěkné výlety do okolí na bicyklech. A večery? Zpěvuplné.
14/4/19 Na víkendová kola jsem nakonec kvuli zimě nejel a myslim, že jsem dobře udělal. Esterkovi byli v Dubu. V sobotu večer jsem byl ve Válci na Jarretech - super. Sešli jsme se s Pastelkou, s 9.D (dobrá účast) i s Bazilem. Taky jsem byl na Anče v Aeru o provazochodcích. Bratranci se setkali v parku a trochu bojovali o Hubertovu motorku.
8/4/19 Jsem ostřihanej. Byly jsme v Srbsku v Alkazaru, moc hezké. Krásné zpívání ve Werichově vile na půdě. Mooc se to povedlo. Víkend pod stanem a u řeky. Ploučnice má krásné meandry a ty jsme poctivě prošli při slunečném počasí a v dobré společnosti.
31/3/19 Tak jsem zašel do kina na Febio, ale nic moc. Na očním mi napsali zas nové brýle, abych měl za co utrácet, ale jinak prej dobrý. Aspoň něco. Ve čvtrtek jsem moknul u Malé Skály v pískovcích, i tak dobrý, v pátek jsem ještě vyjel na běžky do Jizerek. Špinavý odporný sníh, ale je ho tam furt metr a jezdit se na něm dá. Bratranci pořád nemluvěj, ale jsou to kluci čiperní. Oba kempy na ZD co jsem měl rozdělaný padly :-(((
25/3/19 Ve čtvrtek jsme si vzpomněli na Bábu, už je to patnáct let co tu s námi neni. Byl jsem na Hygieně a stavil jsem se pak u pekaře Romana. V úterý jsme měli Vlastikovo hraní bez Vlastika, ale taky to bylo hezký. A na Velbloudech se hrálo krásně. Středeční výlet s GCsen byl v Srbsku a na Americe a bylo krásně. Derek se tu zastavil pokoukat tramvaje u vozovny.Už jsem se projel na kole, ale bylo to jen tak hrcfrc ani zadek nebolí.
17/3/19 furt mě nějak drží ten kašlíček, už jsem zašel i k doktorum. (Erdomed, Clarinase)Měli jsme výročku s GC, maškarní a volební. Zase mě nevyškrtli a budu muset výborovat.
10/3/19 Tak jsem si docela zahlídal, Ester měla asi 3 akce (např. zubaře :-)) a Derek byl hodňoučkej. Ale asi na mě smrknul a já propolehával víkend s kašlíčkem. Velbloudí hraní, Viola, Bažoděs, ještě něco,... vlastně jsem se neflákal. No a výlet k Zakšínu na jednu exklusivní keš, ten se opravdu vydařil. Jaro už je za dvěřma a bude určitě krásné.
4/3/19 Koupil jsem si nové běžky, ty starý už opravdu nemaj hrany. Po dlouhé době jsem zase byl hrát v Blatničce. Chystáme se v létě do Rumunska na hory a máme ještě jedno místo volné. Včera nám šifrovačka Sendvič moc nešla, ale stějně jsme si to dost užili.
25/2/19 Byl to takový dost hudební týden. Už bylo na čase, nějak to flákam poslední dobou. Víkend byl prodloužený (už ve čtvrtek jsme jeli) a to s kruhem MFF a na Šumavě. Na německé straně u Železné Rudy. Sníh bohužel nestál za nic, špinavý a zmrzlý. Ale jinak to bylo pěkný, já to tam neznám, tak že jsem rád.
12/2/19 trochu jsem byl smrkavokašlavej tak jsem zrušil Šumavské sněžnice. Mrzí mě to, mohlo to být bezva. 451 stupňů F v Dlouhé (hostoval tam někdo) bylo docela dobré. Srazík 9.D měl bídnou účast, ale pokecali jsme dobře. Vašek Koubek v Balbínce okouzlil.
4/2/19 Na víkend jsem se vrátil do Beskyd. Ale nebylo to stejné. Sněhové podmínky o hodně horší, těžký mokrý na klistr. A byl to docela masakr. Horská služba hledala na skůtru, jinde zas zasahoval vrtulník, ale to se stane :-) U nás dobrý
29/1/19 Další výkend na běžkách, tentokrát bez slunce, ale sněhu je i v Beskydech nad poměry. Byla to Géčková oslava Riiných narozenin a bydleli jsme v chatě Sněžná. A maj tam i piáno. V úterý bylo hraní v Žižkově na Žižkově a bylo to zase super. Jako vždycky.
21/1/19 Orle: polská chata, kterou máme rádi, ale s kterou je obtížná komunikace. Nemaj email a telefon neberou, záznamník přeplněný. Tak že letos na nás zapomněli. Bydleli jsme v ratejně a hodně hledali kam lidi uložit. Ale počasí bylo úchvatné, sněhu ke dvoum metrům, to skoro nepamatujeme, mráz -20 ale jelo to všem ať mazali co mazali, krása na pohled. Tak že napřesrok zase... Týden divadel: Dopisy Olze (Dlouhá), Viola: 3 gentlemani a ještě něco s Labusem, nic moc
14/1/19 Už jsem byl 2x na běžkách, jednou v Jizerkách v týdnu, jelo to rychle a v neděli v Orlických to už bylo mokré a počasí taky tak. V Úvalech dělal Petr táborák, byl to dobrý nápad. Zahráli tam na kytary a pekli se buřti,... s Hubertem v herně bylo moc dobře, vyblbli jsme se dosyta. Jáchym byl na kurzu v Bedřichově a Pája s Hubkou taky.
7/1/19 Víkend na čundru. Každoročně se Simonou a Ranem jezdíváme na první lednový víkend někam pod převis přespat a pokecat u ohně. Letos to bylo do Roverek, posbírali jsme tam pár keší, prošli se blátem i sněhem, užívali si samoty ve skalách a dolech, pekli buřty a spali venku jen tak ve spacáku. Vydařený začátek sezony. Na Silvestra jsem byl s Dentes se projít od Čelakovic k Přerovu/Labem okouknout Hogeho nový atelier. Ester jsem potkal na Velbloudím hraní a u Jáchyma jsem byl na novoroční čočce.
29/12/18 Tak a jsem zase zpět v Praze. Uf. Boskovice: s Ester a spol. jsme koukali na pohádky, bruslili, smažili rybu a bramboráky, zašli na hřbitov i na náměstí k obecnímu stromečku,.... Telč (Lhotka): koncerty Nezmarů, Jarretů a Epydemye a pak večer s nimi v hospodě zpěvy a kecy. Hezký závěr roku. Teď ještě ten Silvestr.
21/12/18 Tak Vánoce už u nás podle rodinné tradice začaly. Derek fouká na novou harmoniku a já se těším z prvních dárečků. Ještě jsem se setkával, potkával, svařákoval, zpívánkoval, turistoval, hlídal i keškoval. Ale teď už odfrčim do Boskovic a budu si užívat poklidu maloměsta a televizních pohádek. Užijte si to taky tak.
16/12/18 Tenhle týden byl plný setkávání se s kamarády všecho druhu. Tak se to v adventním čase sluší. A ještě zbyl čas na vnoučata :-))
10/12/18 V Jizerkách nebyl sníh a dokonce ani pěkné počasí ne. I tak jsem si to tam užil. Ještě jednou Vídeň. 3.C překvapila a jelo se na svařák a na Breughela. Díky Ellen, bylo to dobrodružné :-)) Středeční seniorklub vyrazil do Kutné Hory na výstavu, po městě a na Kaňk. Bylo krásně. Přinesl jsem si domů smrkovou větev, začaly Vánoce!
1/12/18 Taky jsem byl ve Vídni. Podívat se na obrázky a tak. Na seniorský výlet jsme jeli do Sv. Jána Na Hrací 13kové to bylo bezva, na té 4kové už tolik ne i když hrají dobře. Sešli jsme se s MFF kruhem i s gymplem a taky s Pastelkou Navštívili mě energetičtí šmejdi, ale prokouk jsem je. Tentokrát ještě ano. Serie kačerských eventů (setkání) na trati na Říčany bylo velkolepé. Vrátil jsem se v půl druhé ráno :-) Napadl sníh.
21/11/18 Rodinné setkání s Batťkovic se odehrálo u Slámů doma. Super! 5 dní v Belgii: Brugy a Gent. To první město se nám líbilo moc. Taky tam ale bylo lepší počasí. Já se sem vrátil po 28 letech (s Bábou jsem tehdy servasili Beneluxem), ale nepamatoval jsem si z toho ani Ň. Fotky budou, jen co se trochu vzpamatuju.
11/11/18 V týdnu jsem s Ranem vyrazil na dvoudenní čundr do Roverek, t.j. Kokořínsko ale až tam na severu u Blíževedel. Hory doly a spaní na trampském kempu s ohněm a romantikou. V pondělí jsem hlídal Dereka a v pátek zase Hubíka. V sobotu jsem dodělal jednu těéěéžkou kešku pod Bezdězem. Jsem tuze rád. Lopotil jsem se s ní rok a půl.
5/11/18 S Bažoděsem jsme byli na další únikovce, tentokrát v Karlíně. Ve středu jsem se jel rozloučit s kamarádem Jarkem až do Ratíškovic u Hodonína. Ale nakonec jsem rád že jsem tam jel. Víkend s Gymnasionem nás zavedl do Bystřice nad Pernštejnem a okolí. Byl to vydařený už 45. Trail.Pak ještě taky rehábko v Dobřichovicích, zubní hygiena a čajovna s Růženou. Vnoučata byla "na prázdninách" tak jsem ani jednoho neviděl.
29/10/18 Víkend jsem trávil s kamarády z Brněnského kvadrantu ve Skutči. Je to tam opravdu krásné, žulové lomy, v létě fůra koupacích, určitě se sem zajedu podívat až se zas oteplí. Taky jsme si hezky zazpívali a i když bylo počasí hanebné, moc jsme si užili.
21/10/18 tenhle týden se nic nepřihodilo. Kolo, pěší výlety, kešky, zpívání v hospodě, debata v ROHu,... nic se nepřihodilo :-)
16/10/18 Vrátil jsem se z 33. ročníku Podzimních Slovenských hor a bylo to překrásné. Prodloužený víkend na Polaně a ve Veporských vrších s výhledy na oboje Tatry a s kamarády z GC. Všichni vydrželi výstupy i sestupy, medvědi nás nesnědli ač byli viděni, vlaky nam neujely ač zpožděni. Jsem rád že ještě můžeme :-) S Hubertem jsme si to ve čtvrtek krásně užili. Louskám ořechy.
10/10/18 Omlouvám se těm, kteří tu hledali už v pondělí pár slov, jsem nějakej liknavej. V sobotu jsme na kole jeli podle Labe tu část mezi Ústím a Roudnicí. Vlastně jsem nikdy Portu Bohemiku neprojel, trochu ostuda, tak teď už se vám mohu podívat z příma do očí :-) Odvolil jsem. S GCsen jsme byli ve středu na Mořině. A ještě pár keší v Libčicích, straz 9.D velmi příjemný, něco hraní, den v bance pomoct kolegům, krásné stáří :-))
1/10/18 Hubert má antibiotika, musim dát pozor aby mě nenakazil, srab jeden :-) Zalovil jsem si kešky u Čáslavi v údolí potoka Klejnárka a bylo tam moc hezky. Taky jabka, hrušky a ořechy cestou mezi lidi. Po letech jsem jel stopem, jen kousek, ale přece. A šlo to dobře. Asi už vypadam opravdu zbědovaně. Přešel jsem kopečky od Děčína po Vrabinec (to je jen kousek) a tam na Vrabinci jsem byl po 35 letech. Bylo nádherně, ale to u vás určitě taky.
26/9/18 Na prodlouženém výkendu v oblasti Dachsteinu bylo rozpačité počasí, ale i tak tam bylo hezky. Debata se Šimonem Pánkem z Člověka v tísni se mi moc líbila. Je to prostě člověk podle mého gusta. Díky Ireno.
18/9/18 Víkend jsem trávil v Bylanech a zastavil se i v Kutné hoře. Zašel jsem na pivo s Pastelkou i s Bažoděsama, zahrál jsem si na Žižkově i na Malé Straně. Viděl jsem po mnoha letech film Všichni dobří rodáci. Je to fakt dobrý! Dnes jsem potěšil duši na besedě se Šimonem Pánkem z Člověka v tísni.
5/9/18 Pět dnů jsem s kamarády chodil po Saském Švýcarsku, kde je od jara nová Lesní stezka po stolových horách a lesích. Je pěkná a stojí za návštěvu.
29/8/18 tři dny jsem si užíval Dereka, Ester a kamarádů na 3generačním táboře na Lhotce (Černovice) Ještě rychle na Letní Letnou než to šašci zabalí.
22/8/18 Včera jsme vzpomínali s písničkama Karla Kryla a podobně. Pak jsem se stavil i na Václaváku a stihl Kubišku a hymnu. Furt je to vedro a nezaprší.
21/8/18 Dnes si připomínáme. Vrátil jsem se z Itálie, kde jsme s kamarády feratovali. Bezva. Koupání v lago di Como, zmrzliny jsou tam nepřekonatelné. Akorát na mne dost horko. Bratranci oslavili tento týden první narozeniny. Tak kluci ať urostete jako buk!
15/8/18 Jsem na skok doma :-)) Podle Nisy a Odry jsme dojeli k Baltu, nebo aspoň k některé jeho zátoce. Je to dobrá stezka.
2/8/18 Vrátil jsem se z Telče. To je prostě léto, prázdniny, kamarádi.
30/7/18 Tak se tak poflakuju a zklidňuju v Praze, občas vylet někde v lese kde nesvítí, koupel v rybníku nebo aspoň zmrzlina. Vedro nemám rád. Stavim se v Telči, za kamarády. Byl jsem u Huberta, už taky chodí moc pěkně. Bratranci jsou šikulové. Rozdělal jsem fotoknihu z Alp. Nějak mi to nejde, ještě mi chybí pár fotek a nápadů :-))
22/7/18 Vrátil jsem se ze Zlaté dovolené, v kempu ve Varvažově nás bylo furt čtyřicet a kolik lidí tudy proteklo nevim. Objeli jsme Písek, Blatnou, Zvíkov i Orlík a jezdili na zmrzlinu do Čimelic. Počasí velmi teplé. Byl tam i Derek s Ester a už chodí úplně úžasně.
15/7/18 týden v Alpách na Tour du Mont Blanc to je kolem té bílé hory kolkolem s podporou autobusu abychom to měli lehčí. Počasí naprosto úžasné, bezva chození.
2/7/18 Rehábko, zpívání s Vlastikem a s Velbloudama. Hubert mě pozval na večeři a byli jsme tam všichni od obou bratranců. Nakonec fotky jsou tady na stránkách. Bylo to suprový. V sobotu jsem byl pod Bezdězem zas na jedný težký kešce a už ji skoro mam hotovou. Skoro :-( Zamával jsem naší Irské sekci při odjezdu. Zdá se, že nakonec všechny trajekty a tunely stihli včas. ve středu jsme byli s GCsen u Čapků ve Strži.
25/6/18 Nějaké event, nějaký megaevent (setkání s kačery) to je příjemné. TAKové vítání léta ve Vojanových sadech je vždy příležitost pozdravit kamarády. I takové, co jsme se celý rok neviděli. Na výstavě stanů jsem viděl svůj stan za polovinu než jsem za něj dal. Že sem tam chodil! V knihovně V.H. dělal Respekt besedu, ale byl jsem spokojen jen částečně. Krásně se hrálo ve středu ve Válci, to bylo opravdu hodně podařené.
18/6/18 Takový běžný týden zakončený víkendem na vodě s GC. Byla to Metuje, nikdy jsem ji nejel a byl to docela nářez. Kdo rád vrbičky v xichtě a přetahování lodí přes padlé olše, tak tuhle řeku určitě nevynechejte. Navíc tam budete zaručeně úplně sami neb ji nikdo nejezdí. A vlastně ani nevim proč, je to krásná řeka.
11/6/18 čtyřdenní pobyt babiček s vnoučaty v Jižních čechách jsem absolvoval s Derekem. Je to dědečkovo zlatíčko, přežili jsme oba. Medenec se osvědčil, u Chlumu u Třeboně je příjemně. Okamžitě po té jsme odjeli na mořské kajaky na Polskou Klodskou Nisu. Nebylo vše jak jsme si mysleli, ale byl to dobrý zážitek.
28/5/18 Na víkend jsme byli s Kvadranťákama v Moravském krasu. V Ochozu je takový srub asi po nějakých skautech nebo sportovcích a bylo to moc příjemné místo. Na kolech jsem procourali tenhle jižní konec Krasu až z toho Ria měla osypky. Trochu Huberta, trochu Dereka a trochu zpěvu po hostincích. I na výlet s GCsen my to tentokrát vyšlo.
20/5/18 Začaly jarní středeční orienťáky a já se zúčastním. Již v pátek ráno jsme vyjeli k Rakovníku na kolo a navštívili Kounovské řady a pak do Poohří. Louny, noc u vody v řevu ptáků, návštěva u Milušky a Luboše. Návrat v sobotu večer a dnes jsem ještě vyjel k Nižboru pro jednu delší multinku. Krásné počasí a málo lidí.
14/5/18 ve čtvrtek jsem si užíval bratranců společně v parku na Lužinách. Veselí chasníci! Byl nějaký krátký ten týden s tím svátkem! Na víkend jsem jel na kešky do Oldřichova a moc úspěšný jsem nebyl - dvě keše a ani jednu jsem nenašel. Ale bylo tam náááádherně. A U Kozy super, v lese super, .. Co si přát víc.
9/5/18 Druhé 4denní prodloužené víkendování jsem projezdil s GC v Rakousku a to opět na kole. Počasí dobré a poslední den i s dobrými výhledy na okolní velikány. Jezdili jsme nedaleko od Salzburku (in Pongau) nepříliš náročné ani příliš dlouhé trasy. Zas jsem si užíval Dereka, tentokrát přespával u mne na Žižkově, ale ořval to. Ester byla na Malé Fatře a Slámis 4 dny hlídal. Je to borec. Ať se vám taky daří!
2/5/18 prodloužený víkend jsem trávil na kole. Jeli jsme z Mariánek do Prahy (200km) tak že vlastně taková couravá :-) Projeli jsme i poutní cestu panenky Skákavé (Teplá - Skoky) a spali venku pod stanem. Jaro v plném květu. Hlídal jsem Dereka celý večer a přežili jsme to oba. Navštěva v Hostivicích s Jáchymovcema se vydařila. Už jsem je teda neviděl...
22/4/18 Sraz 3.C a hraní s GC i v M4 prostě takový normální týden. So-ne na kolech. Sedlčansko bylo prudce jarní a my také plni jarní mízy jeli s větrem o závod. Od Benešova na jih a podél Mastníku, zpět tentokrát do Davle. Deris se konečně oočkoval.
16/4/18 Začátkem týdne jsem si užíval Belmonda v Aeru, koncem jsem vzpomněl Miloše Formana. Berany berany duc aneb rodinná oslava jarních narozenin a že jich teda máme! Demonstrace, sraz 9.D, Matějská pouť... Byl jsem na Řípu. Hezky se tam skáče přes švihadlo, v pondělí tam nikdo neokouní. V sobotu jsme přejeli na kole Brdy, no skoro celé :-)) Natočil jsem poprve v sezoně přes 80km Mělník, Liběchov, Levého plastiky jen tak
10/4/18 Víkend pod stanem! Byla to velká radost. Tradiční pěší cour podél říčky (letos to byla Hloučela u Prostějova) s kvetoucí jarní květenou, žabími vajíčky a slunečnými loukami. Jsem rád. S Bažoděsem jsme hráli deskovou únikovku, ale nějak nam to nešlo nebo je to blbě udělané. Užívejte si, jaro je jen jednou do roka!
3/4/18 Před týdnem běžky a dnes už na kole. Velikonoce v Břeclavi a okolí s Brněnským kvadrantem a co víc na půjčeném kole od českých drah. A bylo super, seřízený, vybavený (nosič, zámek, nářadí a lepení, světlo i helma) nádhera. Stojí to 200 korun nebo 50 bodů na den. To je fakt dobrý. V pondělí jsem si hezky zazpíval u Špulíka. Musel jsem odvézt tiskárnu do opravy, ale už je zase doma a tiskne.
25/3/18 V sobotu poslední běžky v sezoně, Jizerky. Nepovedlo se nám najít nahoře bydlení, tak jsme se večer vrátili do Prahy V neděli cour po Peříně a do cukrárny a pak jsem zajel ještě k Derekovi pro mazanec. Bažoděsí pivo bylo chutné a pokecali jsme taky dobře. Zašli jsme s Veniens na noční keš do Jinonic, lehce sněžilo a bylo to snadné.
18/3/18 Jedno hezké hraní s Petrem Schalkem a kamarády, demonstrace za svobodu tisku, nějaké ty kešky. Tak to bylo v týdnu. Sobotní výroční členská schůze turistů byla zase jednou bouřlivá. Ale i hravá. S Derekem jsme se potkali na výročce, ale i před tím u mě doma na Žižkově, s Hubertem na demonstracích, ten je rád mezi lidma :-))
11/3/18 Týden pestrý: kino (3 bilbordy), 3kové hraní, Salmovská jazz a Jatka (La Putika). Taky Hubert (už se chystá že bude stát) i Derek (ten leze jak zběsilej) :-) Víkend v Praze a okolí, keškoval jsem a navštívil i pár kačerských setkání.
4/3/18 Tak v úterý jedna silnější a podnapilejší dáma upadla a rovnou na mne a zalehla mi nohu tak, že do teď kulham. Tím mi zkazila nejbruslovatější dny za poslední roky :-((( Ale přeci jen jsem zkusil Hostivař, Malvíny u Čelakovic s dnes rybníky na Dobříši (tam už je to bída). Včera jsme s dětma měli 1/2 roční narozky bratranců (dort, super!) a pak šifrovačku Sendvič velice vydařenou! 115tí z cca 360 a luštili jsme v oslabení :-)
25/2/18 Derek už leze. Výstava Kamila Lhotáka je bídná, předevšim texty jsou odfláknuté. V Kersku bylo hezky a maj tam pěkné kešky. Na brusle jsem se ještě neodvážil, ale strdce mi pláče. Snad se polepšim. V úterý jsem byl povozit Huberta a večer jsem si byl zafoukat s Vlastikem. Ten 1. celou dobu spal, ten 2. dobře hrál :-))
18/2/18 sraz 9.D a jedno hraní v čajovně a pak jeden den v bance trochu zavzpomínat na práci. S Ester a Derekem po cyklostezce od Zbraslavi nad Vrané. I tak bylo bláta dost. Sobota s Ranem a Simčou v Orličkách od Šerlichu přes Haničku do Rokytnice, sníh je dobrý i když ho není moc. V neděli jsme se byli kouknout na ubytování (s okolím) na Géčkoví Velikonoce. Taky jsem tam dolovil 6000 kešku. Řáděj chřipky, tak bacha!
12/2/18 Pár pěkných hracích večerů a kino Nit... - mno?! Nevim. Víkendové běžky s bydlením v Hejnicích se spolužáky z kruhu, hodně rychlé a dost jsme toho naběhali. Sníh ještě byl a tak jsem dost rád, že jsem nelenivěl doma. Dnes jsem kočárkoval s Ester ze Zbraslavi někam za Vrané a tak jsme si pokecali. Derek už má dva zuby v předu dole.
05/2/18 Sešel jsem se na pivu s Pastelkou po více než půl roce. S tím se vždycky moc dobře pokecá. Kočárkování s Jáchymem a Hubertem bylo milé. V pátek jsem odjel na Špejlovačku do Řásný. Nikdy jsem vlastně u zpracování prasete nebyl, je to zajímavé. A ještě se tam dobře hrálo a zpívalo. Už jsem dospal deficit :-)
30/1/18 Mám za sebou prodloužený víkend na Hostýně, teda v Hostýnských vrších, ne úplně jen na Hostýně samém. Polyžovali jsme sice dost ničemně, už to lezlo dolu, v neděli jsem dal přednost pěší a v pondělí už to vůbec nešlo, ale kamarádi tam byli a narozeniny se oslavovaly, tak že nam ten sníh zas tak moc náladu nepokazil. Bratranci už asi brzy polezou.
22/1/18 V pondělí zpěvy u Špulíka, v úterý jsme zmokli v parku s Hubertem, ve středu jsem se stavil (s Ester) ve Válci zazpívat a ve čtvrtek na Vaškovi (harmonika). V pátek odjezd na víkend. Sobota v Orlických horách na běžkách (okolo Šerlichu) s Ranem a Simčou, v neděli se Sýkorkama v Krušných (hora Sv. Šebestiána). Je to prostě honička! A to jsem ještě ve středu pracoval v bance.
15/1/18 opět jsme odešli s Riou z divadla. Šašek a syn, Polívka, Studio2 - nelíbilo. Běžkování v Orle (polské Jizerky) se vydařilo, sníh byl a slunce v neděli to podtrhlo. Jelo nás nakonec 18, to není zlé. Odvolil jsem.
8/1/18 Na víkend jsme s Ranem a Simonou vyjeli na tradiční bivak a to do Teplicko Adržpašských skal. Spaní pod převisem bylo dobré, oheň ale velká problém, dřevo bylo jako houba nacucané vodou. Nakonec Ran uspěl a tak jsmne nemuseli zalézt do spacáků už v 18 hodin :-) V Ádru je hezky když tam nejsou lidi. kino: film Sedmá pečeť v Aeru se mi i po letech moc líbil. Bergmana jsme s Bábou vždycky milovali. Zapomněl jsem napsat, že mam nový foťák kompakt Sony RX100 III neb ten starý odešel náhle - zatím dobrý!

předchozí aktuality