Hrad postavený z křivých klád ve Zbečně CDN98 byla v povodí Berounky, 8 skupin a 23 účastníků. Krom připojených dopisů, měla každá skupina ještě obálku poslední záchrany s plánkem a jízdním řádem železnice. Krom rébusů, které zde chybí, měli někteří ještě toto, no a to byl právě kámen úrazu
křižovka s přesmyčkou: řešení

bradatý rohatec
Kdyby jste to nerozlouskli, tak bych ...
Oblíbené jídlo v hostincích 4. kategorie
Kouřovod dýmky
Hudební nástroj ostrého zvuku
zdatný letec
děvčata

noc nad Berounkou
Ondra Pavla

Zde nyní následují úplné popisy tras. Pokud se vám zdá divné to nezalomení textů, tak to je schválně (nikoli chyba vašeho prohlížeče), mě to připadalo přehlednější.

skupina: A1: Ria Zdena Vlasta

Dopis č.1	doma
Odjíždíte v pátek 15:30 autobusem ze stanice Hradčanská podle 	jízdního řádu 310310 a to do stanice Sestronice. Až tam vystoupíte, otevřete další dopis. Nezapomeňte s sebou spací vybavení, čert ví kde budete spát, blok a tužku a gumu, třeba budete muset něco kreslit, peníze na dopravu a limču nebo co pijete. A jídlo, přinejmenším snídaně tam po ránu asi nekoupíte. Hudební nástroj podle libosti. A baterku. A vlastně ještě peníze na vstup do muzea nebo hradu nebo tak něco.
Dopis č.2	přiložena mapka 
Další dopis otevřete v 9 hodin ráno na zřícenině hradu Jinčov. Kdysi jsem tam přespával a nebylo to špatné. Než odejdete, zanechte tam po sobě pozdrav pro skupinu, která sem přijde po vás. Aby ji našly, ale zase ať to není pro každého cizáka moc na očích.
Dopis č.3	otevřít v sobotu ráno v 9 hodin
vydejte se do viz křižovka a tam navštivte Hamousův statek. Je to tam moc hezké, onehdá jsem tam byl s Helou Fajtovou a Bazilem. Klíč určitě seženete, no a kdyby ne, tak ho aspoň dobře okoukněte z 	venku, a nakreslete ho ať z toho maj něco i ostatní. Další dopis otevřete až po obědě, tak mezi 13. a 15. hodinou, jak se vám to bude hodit.
Dopis č.4
A další úkol máte na hradě postaveném prý kdysi z křivých klád. Neříkám, že nesmíte jít pěšky, ale možná vás bude zajímat že vlak jede v 15:22. I v 16:54. Tam otevřete další list.
Dopis č.5
S hradem naložte jak chcete, ale určitě zjistěte kde ve městě maj nejlepší kávu, a jestli v cukrárně nepoužívaj rostlinou šlehačku z řepky olejovky. Kolik je na to času? No rozhodně vás večer čekáme ve Zbečně (pokud nemáte chuti nebo času jít podle vody, vlak jede 18:43), kde přesně se dovíte až po 19. hodině otevřete dopis č.6.
Dopis č.6	sobota po 19:00
Popis cesty začíná ve Zbečně na nádraží. Odtud překonej řeku a po levém břehu jdi po proudu. Mineš kamenolom a po zhruba 400m narazíš na kemp. Tam to je.

skupina: A2: Ondra F. Eva V. Jana E.

Dopis č.1	doma
Odjíždíte v pátek 17:40 autobusem ze stanice Radlická (nebo 	N.Butovice 17:45) podle jízdního řádu 310960 a to do stanice Starý Esterkov. Až tam vystoupíte, otevřete další dopis.
Nezapomeňte s sebou spací vybavení, čert ví kde budete spát, blok a 	tužku a gumu, třeba budete muset něco kreslit, peníze na dopravu a limču nebo co pijete. A jídlo, přinejmenším snídaně tam po ránu asi nekoupíte. Hudební nástroj podle libosti. A baterku. A vlastně ještě peníze na vstup do muzea nebo hradu nebo tak něco.
	A ještě něco. Cestou si zapisujte veselé příhody, vtipy a srandy (co třeba cestou odposlechnete) a třeba i trapasy. Doplňte nakresy, razítky a karikaturami.
Dopis č.2	po opuštění autobusu a zamávání spolucestujícím
Další dopis otevřete v 9 hodin ráno. Nejlepší spaní bych řekl, že je tu 	u rybníka za vsí, ale to záleží na počasí. Než odejdete, zanechte po sobě zprávu na hrázi Monstránského rybníka pro skupinu, která sem přijde po vás. Aby ji našly, ale zase ať to není pro každého cizáka moc na očích.
Dopis č.3	otevřít v sobotu ráno v 9 hodin
vydejte se do Hudlic a tam navštivte rodný domek velikána. Je to tam moc hezké, i když pravda, já už tam byl hezky dávno. Jsou tam určitě i jeho dílka, ne? Prosil bych opsat nějaký citát. (Nejsou-li vystavena, sežeňte někde v obci, přece někdo z rodáků musí mít doma jeho knížky ne?) Další dopis otevřete až po splnění úkolu.
Dopis č.4
Kam dál? Do Nižbora a tam navštívit sklárnu. Shlédnete výrobu jakého to křišťálu? To jsem zvědav. No a kdyby náhodou se stalo, že se dovnitř nedostanete (nebo je to třeba příliš finančně náročné), tak hezky sedněte a 	sklárnu nakreslete jak nejlépe dovedete. Ne že to odbydete za 5 minut! Pak otevřete další dopis.
Dopis č.5	
Do Žloukovic ještě dojdete ne? Nebo ne? Tam otevřete dopis č.6.
Dopis č.6	
Teď záleží na čase a chuti. Tak 3-4 km proti vodě je cíl vaší cesty. 	Když půjdeš pořád podle řeky až k jezu a ještě kousek dál, uvidíš na levém břehu kempink. Touhle roční dobou zřejmě nikdo v něm. No a 	tam to je. Taky lze použít k přiblížení vlak 18:52. Popis cesty začíná ve Zbečně na nádraží: Odtud překonej řeku a po levém břehu jdi po proudu. Mineš kamenolom a po zhruba 400m narazíš na kemp. Tam to je.

skupina: A3: Soňa + Zdeněk, Vojta N.

Dopis č.1	doma
Dopis č.2 můžete otevřít v pátek v Unhošti.
Nezapomeňte s sebou spací vybavení, čert ví kde budete spát, blok a 	tužku a gumu, třeba budete muset něco kreslit, peníze na dopravu a limču nebo co pijete. A jídlo, přinejmenším snídaně tam po ránu asi nekoupíte. Hudební nástroj podle libosti. A baterku. A vlastně ještě 	peníze na vstup do muzea nebo hradu nebo tak něco.
Dopis č.2	v Unhošti
Další dopis otevřete v 9 hodin ráno u potoka zvaného Kačák. Alespoň jeden z vás musí mít při jeho čtení nohu namočenou ve vodě zmíněného potoka. Kdysi jsem u nej přespával a nebylo to špatné..
Dopis č.3	otevřít v sobotu ráno v 9 hodin
Další dopis otevřete na zřícenině hradu Jinčov. Tam přespávali jedni vaši kamarádi a měli psáno: “Než odejdete, zanechte po sobě zprávu 	pro skupinu, která sem přijde po vás. Aby ji našly, ale zase ať to není pro každého cizáka moc na očích.” Tak to je pozdrav pro vás, pokud ho najdete. Hezkou cestu.
Dopis č.4
Tady je to hezké, poseďte, už vás dnes nečeká víc než tak 10km. Jen mi nakreslete nějaké hezké zátiší zde na zřícenině. A ne že to odbudete za 5 minut! Kam dál? Na hrázi umělé vodní nádrže na potoce viz rébus, dnes jiná skupina nechala pozdrav. Vám už to asi zůstane napořád sbírat pozdravy druhých. Na hrázi otevřete dopis č.5
Dopis č.5	
Teď už jen zvolna podle potoka (nebo jinudy, jak chcete). No rozhodně vás večer čekáme ve viz křižovka, kde přesně se dovíte až po 19. hodině v dopise č.6.
Dopis č.6	sobota v 19:00
Popis cesty začíná ve Zbečně na nádraží. Odtud překonej řeku a po levém břehu jdi po proudu. Mineš kamenolom a po zhruba 400m narazíš na kemp. Tam to je.

skupina: D1: Alice, Tereza, Ester

Dopis č.1	doma
Odjíždíte v pátek 15:30 autobusem ze stanice Hradčanská úplně 	poslední nástupiště, podle jízdního řádu 310310 a to do stanice Luby ( tam to bude v 16:27). Kdyby se u autobuse objevil někdo známý, nenechte si do toho kecat. Až na Lubech vystoupíte, otevřete další dopis.
Nezapomeňte s sebou spací vybavení, čert ví kde budete spát, blok a 	tužku a gumu, třeba budete muset něco kreslit, peníze na dopravu a limču nebo co pijete. A jídlo, přinejmenším snídaně tam po ránu asi 	nekoupíte. Hudební nástroj podle libosti. A baterku. A vlastně ještě peníze na vstup do muzea nebo hradu nebo tak něco.
	A ještě něco. Cestou si zapisujte veselé příhody, vtipy a srandy (co třeba cestou odposlechnete) a třeba i trapasy. Doplňte nakresy, razítky a karikaturami.
Dopis č.2	po zamávání autobusu na Lubech
Vaše cesta teď povede kousíček zpět na rozcestí, pak asi kilák po silničce k myslivně Skalka. Tam narazíte na červenou turistickou značku a po ní půjdete doprava (ne směrem k Jinčovu!). Ta vás po zhruba 2 km dovede do hlubokého údolí kde teče potok. Červená zde 	vede proti proudu, ale vy ji opustíte a dáte se naopak po proudu. A půjdete pořád až k jeho ústí. Tam otevřete další dopis.
Dopis č.3	
U velké řeky. Pokud jste dobře, jste opravdu u řeky a ještě k tomu u letního dětského tábora. Dejte se proti proudu řeky po loukách a po asi tak 20 minutách narazíte na potůček. Přitéká z lesa mezi ploty zahrad a vy po něm půjdete až k pumpě. Je to kousíček. Tady na 	tom místě ráno v 10 hodin otevřete další dopis. Možná by jste si mohli ještě přinést trochu dřeva na ohníček? Spěte sladce.
Dopis č.4	otevřít v sobotu ráno v 10 hodin
vydejte se do viz křižovka a tam navštivte Hamousův statek. Je to tam moc hezké, onehdá jsem tam byl s Helou Fajtovou a Bazilem. Klíč určitě seženete, no a kdyby ne, tak ho aspoň dobře okoukněte z 	venku, a nakreslete ho ať z toho maj něco i ostatní. Další dopis otevřete až po splnění úkolu.
	když někoho potkáte, ne abyste mu řekli řešení
Dopis č.5
Není to odtud daleko na přehradní hráz viz rebus. A na hráz přijde odpoledne ještě jedna skupina po vás. Zanechte pro ně po sobě zprávu. Aby ji našly, ale zase ať to není pro každého cizáka moc na očích. A další úkol máte na hradě postaveném prý kdysi z křivých klád. Asi to bude nejblíž po červený. Tam otevřete další list.
Dopis č.6		
S hradem naložte jak chcete (mají otevřeno do čtyř hodin, to už asi nestiháte co?), ale určitě zjistěte jestli v cukrárně nepoužívaj rostlinou šlehačku z řepky olejovky. Kolik na to máte času? No rozhodně vás někdo bude čekat na vlakové zastávce viz rebus u vlaku co jede odsud v 18:43. Dál pak až do cíle budete pokračovat podle jeho dopisů. Pokud vystoupíte a nikdo tam čekat nebude, přečtěte si dopis č.7
Dopis č.7	asi ho vůbec nebudete potřebovat.
Popis cesty začíná v Račicích na nádraží. Odtud proti proudu řeky. 	Mineš jez a po zhruba 400m uvidíš na levém břehu řeky kemp. Tam to je, tam se dnes spí.

skupina: D2: Eliška, Sylva, Káča E.

Dopis č.1	doma
Odjíždíte v pátek 17:20 vlakem ze Smíchova do Berouna, tam přeskočíte na lokálku 18:33 a pojedete až do stanice, jejíž jméno připomíná jednu část vajíčka. Tohle jméno tajte před ostatními účastníky akce, mohlo by jim to usnadnit jejich úkol. V lokálce si můžete přečíst další dopis.
Nezapomeňte s sebou spací vybavení, čert ví kde budete spát, blok a tužku a gumu, třeba budete muset něco kreslit, peníze na dopravu a limču nebo co pijete. A jídlo, přinejmenším snídaně tam po ránu asi nekoupíte. Hudební nástroj podle libosti. A baterku. A vlastně ještě peníze na vstup do muzea nebo hradu nebo tak něco.
A ještě něco. Cestou si zapisujte veselé příhody, vtipy a srandy (co třeba cestou odposlechnete) a třeba i trapasy. Doplňte nakresy, razítky a karikaturami.
Dopis č.2	v lokálce
Až vystoupíte, pokud jste dobře, jste kousek od řeky. Dejte se proti proudu, možná raději po levém břehu řeky ( není to podmínkou, ale museli by jste přebrodit kus pod vesnicí co je proti proudu). Je to tak 2-3 km, cestou uvidíte letní dětský tábor a asi o 25 minut později narazíte na potůček. Přitéká z lesa mezi ploty zahrad a vy po něm půjdete až k pumpě. Je to kousíček. Tady na tom místě ráno v 10 hodin otevřete další dopis. Možná by jste si mohli ještě přinést trochu dřeva na ohníček? Spěte sladce.
Dopis č.3	otevřít v sobotu ráno v 10 hodin
Vydejte se do obce co je vidět za řekou (jméno viz rebus). Na návsi je statek a kaštany, to by se mi líbilo kdyby jste namalovali aby se potěšili pohledem i ostatní. Neodfláknout to za pět minut! Pak otevřete dopis č.4	
	když někoho potkáte, ne abyste mu řekli řešení
Dopis č.4
Ze vsi vede žlutá značka podél trati skoro až k jezu. Ta vás vyvede z údolí řeky do lesů. Váš cíl je poblíž Leontýnského zámečku. Tam na křižovatce silnic stojí kaplička. K ní míří i jiná skupina vašich 	kamarádů, ale oni tam budou až později odpoledne. Zanechte pro ně po sobě zprávu. Aby ji našly, ale zase ať to není pro každého cizáka moc na očích. Taky tam otevřete další dopis.
Dopis č.5	
Kam dál? Do Nižbora. Cestou se ale vyhýbejte lidem, ať vás nikdo ani koutkem oka nespatří. Až zase před Nižborem se “objevíte” a navštívíte sklárnu. Shlédnete výrobu jakého to křišťálu? To jsem zvědav. No a kdyby náhodou se stalo, že se dovnitř nedostanete (třeba bude vstupné moc drahé), tak hezky sedněte a o výrobě skla napíšete báseň. Vlastně tu napište tak jako tak. Další dopis otevřete až v 18:00.
Dopis č.6	sobota 18:00
vlak z Nižbora jede v 18:48 a vy s ním pojedete do stanice viz křižovka. tam na vás čekají kamarádi a ti vědí kam dál. Kdyby to zvorali a nebyli tam, otevřete dopis č.7
Dopis č.7	asi ho vůbec nebudete potřebovat.
Popis cesty začíná ve Zbečně na nádraží. Odtud překonej řeku a po levém břehu jdi po proudu. Mineš kamenolom a po zhruba 400m narazíš na kemp. Tam to je.

skupina: K1 : Kuba, Horák, Matěj

Dopis č.1	doma
Odjíždíte v pátek 17:42 vlakem ze Smíchova do stanice Zdice, tam přeskočíte na osobák 18:36 a pojedete až do stanice, kde je slyšet praskání z lesů.  V lokálce si můžete přečíst další dopis.
Nezapomeňte s sebou spací vybavení, čert ví kde budete spát, blok a tužku a gumu, třeba budete muset něco kreslit, peníze na dopravu a limču nebo co pijete. A jídlo, přinejmenším snídaně tam po ránu asi nekoupíte. Hudební nástroj podle libosti. A baterku. A vlastně ještě peníze na vstup do muzea nebo hradu nebo tak něco.
Dopis č.2	v osobáčku za Zdicema
Až vystoupíte, pokud jste dobře, jste pár kilometrů od dvojice středověkých hradů. Vlastně ten dole pod kopcem už je jen zřícenina. Ale ten na kopci, ke kterému se cesta točí kol dokola, stojí za to. Před jeho hlavní branou ráno v 10 hodin otevřete další dopis. Kde přespíte, to je vaše věc, jen nepodpalte les, pokud se budete ohřívat u ohníčku.
Dopis č.3	otevřít v sobotu ráno v 10 hodin
Tak návštěva hradu je nepovinná. Ale já bych si to ujít nenechal. Co je ale povinné, je namalovat hrad. Nebo jeho část, pohled na bránu nebo věž. Co se vám bude líbit. Tak aby se potěšili pohledem i ostatní, co sem vůbec nepůjdou. Neodfláknout to za pět minut! Pak otevřete dopis č.4
Dopis č.4
Vede odtud žlutá značka přímo na sever. Ta vás povede až do vsi u které je zřícenina proboštství. Tam otevřete dopis č.5, ale před tím sežeňte razítko z muzea, a zjistěte komu nebo čemu je věnováno. Ještě tu maj chráněnou alej, ale nevím jaké stromy v ní rostou. To bych rád věděl.
Dopis č.5	
Kam dál? Do Starého Esterkova. Někdo tudy už dneska asi šel a nechal vám tu pozdrav. Měl psáno: “zanechte po sobě zprávu na hrázi Monstránského rybníka pro skupinu, která sem přijde po vás. Aby ji našly, ale zase ať to neni pro každého cizáka moc na očích.” Tak tu zprávu zkuste najít. A na hrázi otevřete další dopis, to už je číslo 6. To můžete i kdyby jste ten pozdrav od kamarádů nenašli.
Dopis č.6	Tak dál už si jděte kudy chcete a jak chcete rychle, ale rád bych, aby jste byli v 19 hodin ve vesnici Račice. Tam máte za úkol uvítat jinou skupinu, která přijede vlakem od Křivoklátu. Můžete je přivítat květy, nebo písní nebo uvítací řečí a pak tam společně otevřete dopis č.7
Dopis č.7	
Popis cesty začíná v Račicích na nádraží. Odtud proti proudu řeky. Mineš jez a po zhruba 400m uvidíš na levém břehu řeky kemp. Tam to je, tam se dnes spí.

skupina: K2 : Martin P., Petr V.

Dopis č.1	doma
Odjíždíte v pátek 17:20 vlakem ze Smíchova do Berouna, tam se rozloučíte se spolucestujícími (pokud jste se třeba s někým cestou skamarádili) a jdete na náměstí. To je místo k otevření dopisu č.2
Nezapomeňte s sebou spací vybavení, čert ví kde budete spát, blok a tužku a gumu, třeba budete muset něco kreslit, peníze na dopravu a limču nebo co pijete. A jídlo, přinejmenším snídaně tam po ránu asi nekoupíte. Hudební nástroj podle libosti. A baterku. A vlastně ještě peníze na vstup do muzea nebo hradu nebo tak něco.
Dopis č.2	
Na náměstí jsou určitě rozcestníky turistických cest. Ta vaše barva je červená a chcete se dostat k nedaleké rozhledně na kotě 478. Dokonce si myslím že se to tam jmenuje Děd. Rozhodně nesmíte otevřít dopis č.3 dřív, než sem dojdete (jestli to bude večer a budete tu spát nebo dorazíte až ráno to je mi fuk). A dopis otevřete ne dřív než v 9 hodin ráno! Dobrou noc.
Dopis č.3	otevřít v sobotu ráno po 9 hodině
vydejte se do Hudlic a tam navštivte rodný domek velikána. Je to tam moc hezké, i když pravda, já už tam byl hezky dávno. Jsou tam určitě i jeho dílka, ne? Prosil bych opsat nějaký citát. (Nejsou-li vystavena, sežeňte někde v obci, přece někdo z rodáků musí mít doma jeho knížky ne?) Další dopis otevřete až po splnění úkolu.
Dopis č.4
Vylezte na Krušnou horu. A pokud by jste v okolí našli zbytky důlní činnosti, dost mě to zajímá co tam zbylo k vidění. Můžete nakreslit. A otevřte si tu další dopis.
Dopis č.5	
Kam dál? Severně od vás je Leontýnský zámek. Neslouží svému původnímu účelu, nebo aspoň tomu tak nebylo, když jsem tam byl naposled. Zjistěte co v něm je dnes a pak pokračujte na nedaleké rozcestí silnic. Tam je kaplička a nejméně jedna skupina před vámi tam nechala vzkaz. Měli napsáno “Zanechte pro ně po sobě zprávu. Aby ji našly, ale zase ať to neni pro každého cizáka moc na očích.” Tak tu zprávu najděte. Pokud je tam jen tenhle první vzkaz, opište si ho (nebo zapamatujte) a připište k němu něco pro ty další po vás. Pokud už tam jsou dva vzkazy, vemte je s sebou. No a přečtěte si dopis č.6
Dopis č.6
Tak dál už si jděte kudy chcete a jak chcete rychle, ale rád bych, aby jste byli v 19 hodin v městečku viz křižovka. Tam máte za úkol uvítat jinou skupinu, která přijede vlakem od Berouna. Můžete je přivítat květy, nebo písní nebo uvítací řečí a pak tam společně otevřete dopis č.7
Dopis č.7	
Popis cesty začíná ve Zbečně na nádraží. Odtud překonej řeku a po levém břehu jdi po proudu. Mineš kamenolom a po zhruba 400m narazíš na kemp. Tam to je.

skupina: M1 Dáda, Jáchym, Petr S.

Dopis č.1	doma
Odjíždíte v pátek 17:40 autobusem ze stanice Radlická (nebo N.Butovice 17:45) podle jízdního řádu 310960 a to do stanice Schová. 	Až tam vystoupíte, otevřete další dopis.
Nezapomeňte s sebou spací vybavení, čert ví kde budete spát, blok a tužku a gumu, třeba budete muset něco kreslit, peníze na dopravu a limču nebo co pijete. A jídlo, přinejmenším snídaně tam po ránu asi nekoupíte. Hudební nástroj podle libosti. A baterku. A vlastně ještě peníze na vstup do muzea nebo hradu nebo tak něco.
Protože určitě leccos zažijete, pište si cestovní deník, pak nám z něj něco ocitujete. Můžete ho i ilustrovat, a třeba dodatečně doplnit o fotografie (pokud fotíte). 
Dopis č.2	
Pokud jste to nezvorali, tak jste v obci nad řekou. Je už asi dost tma co? Podívejte, mě by se nejvíc líbilo na spaní místo asi 2 km po proudu na staré zřícenině hradu Týřov. Ale je to na vás, jak se rozhodnete. Na každý pád dopis č.3 otevřete právě tam a taky ne dřív než v 9 hodin ráno! Dobrou noc.
Dopis č.3	otevřít v sobotu ráno po 9 hodině
Tady dole v údolí teče Úpořský potok. Jednou jsem podle něj jel dolu s kamarády na kole (dost jsme je museli nosit, uvidíte sami) a celé to končilo brodem přes řeku tady dole pod hradem. Začátkem listopadu. Vy ale nebroďte, naopak se dejte údolím potoka nahoru. Další dopis otevřete ač dorazíte na silnici. Na normální asfaltku ze vsi do vsi. Nespěchejte, v údolí je to moc hezké, užijte si ho.
Dopis č.4	
Kam dál? Východně od vás je Leontýnský zámek. Neslouží svému původnímu účelu, nebo aspoň tomu tak nebylo, když jsem tam byl naposled. Zjistěte co v něm je dnes a pak pokračujte na nedaleké rozcestí silnic. Tam je kaplička a nejméně jedna skupina před vámi tam nechala vzkaz. Měli napsáno “Zanechte pro ně po sobě zprávu. Aby ji našly, ale zase ať to neni pro každého cizáka moc na očích.” Tak tu zprávu najděte. Nejspíš je tam jen tenhle první vzkaz, opište si ho (nebo zapamatujte) a připište k němu něco pro ty další po vás. (Pokud by tam byly už dva vzkazy, vemte je s sebou.) No a přečtěte si dopis č.5
Dopis č.5
Tak dál si jděte kudy chcete a jak chcete rychle, ale rád bych, aby jste byli tak v 18 hodin v obci, jejíž jméno připomíná část vajíčka. Tam máte za úkol nakreslit železniční most. Hezky, neodbýt to za pět minut! Pak tam otevřete dopis č.6
Dopis č.6
Teď záleží na čase a chuti. Tak 3-4 km proti vodě je cíl vaší cesty. Když půjdeš pořád podle řeky až k jezu a ještě kousek dál, uvidíš na levém břehu kempink. Touhle roční dobou zřejmě nikdo v něm. No a tam to je. Taky lze použít k přiblížení vlak 18:52. Popis cesty začíná ve Zbečně na nádraží: Odtud překonej řeku a po levém břehu jdi po proudu. Mineš kamenolom a po zhruba 400m narazíš na kemp. Tam budeme dnes spát.